Neoderm Miñsk Mazowiecki, dermatologia estetyczna i ogólna
Zdrowa, zadbana i pełna blasku skóra jest ideą, do której dążymy w gabinecie NeoDerm. Aby osiągnąć ten cel, z pełnym zaangażowaniem stosujemy metody dermatologii, laseroterapii, chirurgii dermatologicznej i medycyny estetycznej.
Neoderm Miñsk Mazowiecki, dermatologia estetyczna i ogólna

HIFU – bezoperacyjny lifting twarzy i ciała

HIFU – High Intensity Focused Ultrasound, czyli wysokoenergetyczna fala ultradźwiękowa, która selektywnie podgrzewa tkankę skórną na dużej głębokości.

System Ultraskin II wykorzystując technologię HIFU stymuluje najgłębsze partie skóry bez naruszania ciągłości naskórka, czego wynikiem jest natychmiastowy i długo utrzymujący się efekt liftingu. Dodatkowa stymulacja warstw skóry właściwej pozwala na jej głęboką przebudowę. Efektem działania Ultraskin II jest spektakularne i bardzo długo się utrzymujące napięcie i ujędrnienie skóry.

Prócz wysokiej skuteczności i długofalowych efektów zabiegi wykonywane metodą HIFU charakteryzują się naturalnością wyglądu. Zabiegom może być poddana praktycznie każda część ciała.

Zastosowania terapii Ultraskin II:

  • Redukcja zmarszczek na czole, w okolicach oczu, ust oraz na szyi
  • Uniesienie brwi
  • Konturowanie twarzy
  • Redukcja podwójnego podbródka
  • Poprawa linii żuchwy
  • Odmłodzenie dekoltu
  • Napięcie i ujędrnienie piersi, ramion, okolicy pach, brzucha, pleców, pośladków, ud, kolan i łydek Lifting wiotkiej skóry po dużej utracie masy ciała i po ciąży
  • Redukcja tkanki tłuszczowej

Zastosowanie nowej generacji przetworników w systemie Ultraskin II pozwala na znacznie większe skoncentrowanie fal ultradźwiękowych w stosunku do konwencjonalnych systemów HIFU, dzięki czemu energia termiczna ogniskowana jest na mniejszym obszarze. Przekłada się to na znacznie mniejszą bolesność zabiegu, ogólną poprawę rezultatów terapii i zwiększony profil bezpieczeństwa. Dzięki większej koncentracji fal ultradźwiękowych oraz dużej dowolności w regulowaniu gęstości i długości impulsów, lekarz może wykonywać zabiegi z różną intensywnością (wykonując nawet do 70% więcej punktów koagulacji przypadających na 1 impuls) oraz bardzo dużą precyzją w zależności od obszaru poddanemu terapii.

copyright (c) NEODERM Dermatologia - Mińsk Mazowiecki / informacja o cookies