Neoderm Miñsk Mazowiecki, dermatologia estetyczna i ogólna
Zdrowa, zadbana i pełna blasku skóra jest ideą, do której dążymy w gabinecie NeoDerm. Aby osiągnąć ten cel, z pełnym zaangażowaniem stosujemy metody dermatologii, laseroterapii, chirurgii dermatologicznej i medycyny estetycznej.
Neoderm Miñsk Mazowiecki, dermatologia estetyczna i ogólna

Usuwanie naczynek

Zamykanie rozszerzonych naczynek na twarzy i nogach oraz naczyniaków płaskich.

Do zamykania zmian naczyniowych w zależności od ich rodzaju używa się laserów Nd:Yag, diodowego lub IPL. Procedura zamykania naczynek jest różna. Najłatwiejsze do zamknięcia są naczynia o barwie czerwonej, najtrudniej usuwa się tzw. rumień i naczyniaki płaskie. Ilość zabiegów koniecznych do trwałego zamknięcia naczynek w indywidualnych przypadkach jest bardzo różna: od 1-2 do nawet 6-8.

Zabieg zwykle nie wyklucza pacjenta z normalnej aktywności, a niewielkie zaczerwienienie i obrzęk ustępują najczęściej w czasie do 12 godzin po zabiegu. Czasem u pacjentów ze skórą szczególnie wrażliwą objawy mogą utrzymywać się nawet do 5 dni. Przed zabiegiem odbywa się konsultacja ze specjalistą dermatologiem. Podczas konsultacji przedstawia się planowaną ilość i terminarz zabiegów oraz warunki niezbędne do bezpiecznej i skutecznej terapii.

copyright (c) NEODERM Dermatologia - Mińsk Mazowiecki / informacja o cookies