Neoderm Miñsk Mazowiecki, dermatologia estetyczna i ogólna
Zdrowa, zadbana i pełna blasku skóra jest ideą, do której dążymy w gabinecie NeoDerm. Aby osiągnąć ten cel, z pełnym zaangażowaniem stosujemy metody dermatologii, laseroterapii, chirurgii dermatologicznej i medycyny estetycznej.
Neoderm Miñsk Mazowiecki, dermatologia estetyczna i ogólna

Zabiegi na ręce

Wybierz rodzaj zabiegu: RESTYLANE VITAL | MACROLANE | USUWANIE PRZEBARWIEŃ

Restylane Vital

Restylane Vital jest preparatem wypełniającym i nawilżającym opartym na stabilizowanym kwasie hialuronowym. Innowacyjna formuła żelu została poparta badaniami klinicznymi, które potwierdziły jego dodatkowe właściwości: zdolność odbudowywania kolagenu i długotrwałe nawilżenie skóry.
Zabieg polega na wstrzyknięciu preparatu w obszar wymagający wypełnienia. Następnie lekarz metodą manualną (masaż) odpowiednio rozmieszcza żel pod skórą.
Restylane Vital odbudowuje strukturę skóry dłoni – uzupełnia ubytki, wypełnia zagłębienia i zmarszczki. Wygładza ją i zapewnia efekt anti-age, przywraca młodszy, piękniejszy wygląd. Jego wyjątkowa formuła została również stworzona w celu pobudzania produkcji nowego kolagenu oraz utrzymania odpowiedniego poziomu nawilżenia. To kompleksowe modelowanie, rewitalizacja i odmładzanie skóry dłoni.
Rezultaty utrzymują się do 12 miesięcy. Naturalne wchłonięcie preparatu następuje stopniowo nie powodując wyraźnych zmian. Program zaproponowany przez lekarza uwzględnia zabieg korygująco – podtrzymujący wykonywany zwykle co 6 miesięcy.

Macrolane

Macrolane to specjalny żel stworzony na bazie kwasu hialuronowego, który wykorzystywany jest w zabiegach odmładzających skórę dłoni. To naturalny związek chemiczny obecny w naszym organizmie, dlatego jest tak dobrze akceptowany i przyjmowany bez ryzyka wystąpienia komplikacji. Stanowi bezpieczną alternatywę dla chirurgicznych zabiegów przywracania skórze objętości przy niewielkiej inwazyjności i minimalnym czasie rekonwalescencji.
Zabieg polega na wstrzyknięciu w obszar wymagający rekonstrukcji i wypełnienia określonej dawki preparatu. Następnie lekarz metodą manualną (masaż) odpowiednio rozmieszcza żel pod skórą. Niewielkie nacięcie po specjalnej igle szybko staje się niewidzialne przybierając naturalny kolor skóry.
Macrolane zastosowany w zabiegu na dłonie wypełnia ubytki tkanki podskórnej i tłuszczowej oraz koryguje i modeluje kształt jej wierzchniej części. Jest wykorzystywany w likwidowaniu głębokich zmarszczek, bruzd i linii poprzecznych. W efekcie dłonie zostają wyraźnie odmłodzone, skóra staje się jędrniejsza, napięta i grubsza (zmniejsza się widoczność naczyń krwionośnych).
Rezultaty utrzymują się od 18 do 24 miesięcy. Biodegradacja preparatu następuje naturalnie i stopniowo nie powodując wyraźnych zmian czy radykalnych zmniejszeń. Program zaproponowany przez lekarza uwzględnia zabieg korygująco – podtrzymujący wykonywany zwykle co dwa lata.

 

Usuwanie przebarwień

Peelingi polegają na kontrolowanym złuszczeniu powierzchni skóry odpowiednio dobranymi kwasami.
W przypadku rąk peeling powierzchniowy jest zabiegiem służącym poprawie napięcia skóry, rozjaśnieniu przebarwień i wyrównaniu kolorytu skóry.
Peelingi głębokie mają silne działanie odmładzające i znacznie ułatwiają usuwanie nawet ciemnych zmian barwnikowych.
Po ocenie stanu skóry przez lekarza istnieje możliwość skorzystania z kuracji kwasami: migdałowym (wykonywany przez cały rok bez ryzyka wystąpienia przebarwień, odpowiedni także dla skóry bardzo wrażliwej), salicylowym, glikolowym, pirogronowym, BIOMEDIC, Yellow peel (efekt agresywnego peelingu przy znikomej uciążliwości dla pacjenta), TCA (kwas trójchlorooctowy). Skóra już po jednym seansie jest jaśniejsza, dobrze napięta, bardziej sprężysta, gładsza i rozświetlona.
Dla uzyskania najlepszych efektów wskazane jest zazwyczaj wykonanie serii około 4 zabiegów co 2 tygodnie .
W niektórych przypadkach pojedynczych wyraźnych plam stosuje się również z bardzo dobrym efektem krioterapię (zamrażanie) ciekłym azotem.

copyright (c) NEODERM Dermatologia - Mińsk Mazowiecki / informacja o cookies