Neoderm Miñsk Mazowiecki, dermatologia estetyczna i ogólna
Zdrowa, zadbana i pełna blasku skóra jest ideą, do której dążymy w gabinecie NeoDerm. Aby osiągnąć ten cel, z pełnym zaangażowaniem stosujemy metody dermatologii, laseroterapii, chirurgii dermatologicznej i medycyny estetycznej.
Neoderm Miñsk Mazowiecki, dermatologia estetyczna i ogólna

Nawilżanie (ujędrnianie skóry)

Wybierz rodzaj zabiegu: MEZOTERAPIA IGŁOWA | PEELINGI


Mezoterapia igłowa

Mezoterapia igłowa jest niechirurgiczną metodą pozwalającą przywrócić skórze piękny, zdrowy wygląd. To jeden z najpopularniejszych i najskuteczniejszych zabiegów regeneracyjnych.
Zabieg polega na zastosowaniu serii bezbolesnych mikronakłuć, dzięki którym substancje aktywne zostają wprowadzone bezpośrednio do wnętrza skóry. Stosuje się ją na twarz, szyję i dekolt profilaktycznie, bądź w celu zmniejszenia już istniejących objawów starzenia.  Mezoterapia w widoczny sposób poprawia nawilżenie, elastyczność i jędrność skóry.
Najważniejszą substancją wprowadzaną do skóry podczas mezoterapii jest kwas hialuronowy – jedno z głównych, naturalnych źródeł nawilżenia. Jego ilość w skórze z upływem czasu zmniejsza się. Aby temu przeciwdziałać stosujemy aktywne nawilżenie skóry twarzy, szyi i dekoltu kwasem hialuronowym, często z dodatkiem odżywczych witamin i mikroelementów.
Zabieg ten jest polecany szczególnie osobom ze skórą mocno przesuszoną i zmęczoną. Świetnie regeneruje skórę osób palących lub narażoną na silne działanie słońca.
Najlepszy efekt osiąga się po zastosowaniu około 4 zabiegów zazwyczaj w odstępach 2-4 tygodni.


Peelingi (zabiegi złuszczania skóry)

Peeling powierzchniowy jest zabiegiem służącym poprawie napięcia skóry twarzy, głęboko ją oczyszczającym i zwężającym poszerzone pory. Przeprowadza się go w celu redukcji drobnych zmarszczek, przywrócenia skórze gładkości, elastyczności i jędrności. Zadaniem peelingu jest również rozjaśnienie przebarwień. Peeling powierzchniowy jest doskonałym uzupełnieniem mezoterapii lub zabiegu wypełniającego.
Peelingi głębokie mają silne działanie odmładzające, niwelują blizny zanikowe i ułatwiają usuwanie zmian barwnikowych.
Jednocześnie kontrolowane złuszczenie naskórka bywa niezwykle pomocną metodą w walce z trądzikiem i jego skutkami: przebarwieniami i bliznami potrądzikowymi.
Po ocenie stanu skóry przez lekarza istnieje możliwość skorzystania z kuracji kwasami: migdałowym (wykonywany przez cały rok bez ryzyka wystąpienia przebarwień, odpowiedni także dla skóry bardzo wrażliwej), salicylowym, glikolowym, pirogronowym, BIOMEDIC, Yellow peel (efekt agresywnego peelingu przy znikomej uciążliwości dla pacjenta), TCA (kwas trójchlorooctowy). Skóra już po jednym seansie jest jaśniejsza, dobrze napięta, bardziej sprężysta, gładsza i rozświetlona.
Dla uzyskania najlepszych efektów wskazane jest zazwyczaj wykonanie serii około 4 zabiegów co 2 tygodnie (Yellow peel co ok. 3 m-ce, mini Yellow peel co 1 m-c.). Przy zastosowaniu dłuższej serii peelingów (6-8 zabiegów) możliwe jest również znaczne wygładzenie blizn potrądzikowych.

copyright (c) NEODERM Dermatologia - Mińsk Mazowiecki / informacja o cookies