Neoderm Miñsk Mazowiecki, dermatologia estetyczna i ogólna
Zdrowa, zadbana i pełna blasku skóra jest ideą, do której dążymy w gabinecie NeoDerm. Aby osiągnąć ten cel, z pełnym zaangażowaniem stosujemy metody dermatologii, laseroterapii, chirurgii dermatologicznej i medycyny estetycznej.
Neoderm Miñsk Mazowiecki, dermatologia estetyczna i ogólna

Przebarwienia

Wybierz rodzaj zabiegu: PEELINGI | COSMELAN

Peelingi

Peelingi polegają na kontrolowanym złuszczeniu powierzchni skóry odpowiednio dobranymi kwasami.
Peeling powierzchniowy jest zabiegiem służącym poprawie napięcia skóry twarzy, głęboko ją oczyszczającym i zwężającym poszerzone pory. Jego zadaniem jest również rozjaśnienie przebarwień i wyrównanie kolorytu cery.
Peelingi głębokie mają silne działanie odmładzające, niwelują blizny zanikowe i znacznie ułatwiają usuwanie nawet ciemnych zmian barwnikowych.
Po ocenie stanu skóry przez lekarza istnieje możliwość skorzystania z kuracji kwasami: migdałowym (wykonywany przez cały rok bez ryzyka wystąpienia przebarwień, odpowiedni także dla skóry bardzo wrażliwej), salicylowym, glikolowym, pirogronowym, BIOMEDIC, Yellow peel (efekt agresywnego peelingu przy znikomej uciążliwości dla pacjenta), TCA (kwas trójchlorooctowy). Skóra już po jednym seansie jest jaśniejsza, dobrze napięta, bardziej sprężysta, gładsza i rozświetlona.
Dla uzyskania najlepszych efektów wskazane jest zazwyczaj wykonanie serii około 4 zabiegów co 2 tygodnie (Yellow peel co ok. 3 m-ce, mini Yellow peel co 1 m-c.). Przy zastosowaniu dłuższej serii peelingów (6-8 zabiegów) możliwe jest również znaczne wygładzenie blizn potrądzikowych.

Cosmelan

Jest to najnowocześniejszy i najbardziej skuteczny zabieg rozjaśniający przebarwienia. Jego cena jest wprawdzie stosunkowo wysoka, ale działanie zachwyca swą siłą i szybkością. Kuracja Cosmelanem trwa krócej niż w przypadku innych pilingów, jedynie 1-2 miesiące.
Podczas zabiegu lekarz nakłada na twarz pacjenta leczniczą maskę o musztardowym kolorze, która ma pozostać na jego skórze kilka godzin po wyjściu z gabinetu. Następnie, przez najbliższe 1-2 miesiące, pacjent powinien stosować specjalistyczny krem Cosmelan 2, który otrzymuje w cenie zabiegu. Pacjent otrzymuje szczegółową instrukcję dotyczącą postępowania w ciągu najbliższych miesięcy. Jest ona opracowywana indywidualnie, w zależności do rodzaju skóry pacjenta i typu przebarwień.
Efekty kuracji Cosmelanem są szybkie i trwałe. Intensywność zabarwienia plam ulega redukcji aż w 95%. Przebarwienia znikają, a ślady po nich są minimalne. Poza intensywnym działaniem na plamy, Cosmelan wpływa też bardzo korzystnie na kondycję skóry – staje się ona gładka, lśniąca i bardziej napięta.
Zabieg Cosmelan jest zupełnie bezpieczny. Można poddać mu się o każdej porze roku. Ze względu na podrażnienie skóry w pierwszych dniach po zabiegu konieczna może być kilkudniowa przerwa w pracy.

 

copyright (c) NEODERM Dermatologia - Mińsk Mazowiecki / informacja o cookies