DO  ZABIEGÓW  GINEKOLOGII  estetycznej  ZALICZA  SIĘ:

Laserowe odmładzanie pochwy

Laserowe odmładzanie pochwy daje możliwość poprawy kondycji i zniwelowania luźności pochwy, którą wywołał poród lub wejście w okres okołomenopauzalny. Obkurczenie i przywrócenie prawidłowego napięcia ścianek pochwy zwiększa intensywność doznań i komfort życia intymnego, pomaga odzyskać pewność siebie i podkreślić Twoją kobiecość. Zabieg pomaga także pozbyć się problemów związanych z wysiłkowym nietrzymaniem moczu, suchością pochwy oraz rozjaśnia skórę okolic intymnych.

Zabiegi przeprowadzamy najbardziej nowoczesnymi metodami m.in przy użyciu lasera, dlatego każdy z nich jest bezinwazyjny i bezbolesny.

Wskazania do zabiegu:

  • Zmiany oraz problemy stref intymnych powstałe w wyniku przebytego porodu lub menopauzy
  • Suchość oraz nawracające swędzenie i podrażnienie pochwy
  • Wysiłkowe nietrzymanie moczu I i II stopnia (po porodzie, zmianach hormonalnych itp)

 

Ujędrnienie oraz wypełnienie warg sromowych przy użyciu kwasu hialuronowego

Częściowy lub całkowity zanik podściółki tłuszczowej warg sromowych większych najczęściej ma podłoże genetyczne lub występuje u kobiet w wieku pomenopauzalnym. Szczególnie narażone na nieprzyjemne dolegliwości są kobiety aktywne – zmniejszone wargi sromowe większe niedostatecznie chronią te mniejsze przed urazami mechanicznymi. Zabieg wypełnienia kwasem hialuronowym rewitalizuje oraz zabezpiecza przed pogłębianiem się dolegliwości.

 

Rewitalizacja pochwy za pomocą kwasu hialuronowego

Zabieg z użyciem kwasu hialuronowego ujędrnia, napina oraz likwiduje suchość pochwy oraz dolegliwości jej towarzyszące.

Rozjaśnianie i odmładzanie okolic intymnych

Zabieg biorewitalizacji i rozjaśniania miejsc intymnych to opatentowana procedura medyczna ukryta pod nazwą PRX-T lady. Jest to skuteczny, nieinwazyjny i bezbolesny zabieg działający stymulująco, odmładzająco, ujędrniająco i rozjaśniająco na skórę okolic intymnych, pach, brodawek sutkowych.

 

Laserowe leczenie nietrzymania moczu

Czy wiesz, że problem nietrzymania moczu dotyczy 1 na 4 dorosłe kobiety? Jego częstość występowania wzrasta z wiekiem – już w wieku 35-40 lat ok. 40% kobiet boryka się z tą przykrą dolegliwością. Winne są geny, hormony, przebyte ciąże i wiele innych czynników. Niestety, niewiele kobiet cierpiących na nietrzymanie moczu zgłasza się do lekarza. A tymczasem istnieje wiele możliwości leczniczych i co najważniejsze, w przypadkach odpowiednio wcześnie zdiagnozowanych wystarczą metody nieinwazyjne!

Jedną z nich jest leczenie laserowe.

Wysiłkowe nietrzymanie moczu wynika m.in. z osłabienia mięśni dna miednicy i rozciągnięcia pochwy, co pociąga za sobą zmianę kąta nachylenia cewki moczowej. Dzięki terapii laserowej, w wyniku której ulega wzmocnieniu przednia ściana pochwy, dolegliwości ustępują.

W trakcie zabiegu światło lasera oddziałuje na tkanki, powodując ich fototermiczne nieablacyjne napięcie oraz obkurczenie pochwy. Następuje stymulacja wytwarzania kolagenu w błonie śluzowej, zwiększenie elastyczności, obkurczenie oraz nawilżenie pochwy.

Zabieg laserowego leczenia nietrzymania moczu pozwala na poprawę komfortu życia, także w sferze seksualnej, kształtuje równowagę i pewność siebie kobiety.                

 

„O-Shot”– zabieg rewitalizacji okolic intymnych za pomocą osocza bogatopłytkowego

Orgasm – Shot to w ostatnim czasie wyjątkowo popularna metoda mająca na celu zwiększenie satysfakcji seksualnej, a także zwiększenie libido. Dodatkowo zabieg ten zmniejsza objawy wysiłkowego nietrzymania moczu oraz dolegliwości bólowe w trakcie współżycia.

 

Powiększanie “punktu G” za pomocą kwasu hialuronowego

Zabieg polega na podaniu preparatu kwasu hialuronowego w okolicę przedniej ściany pochwy, powodując uwypuklenie okolicy, w której mieści się największa liczba receptorów czuciowych. Dzięki temu możliwe jest zwiększenie doznań intymnych i przyjemności z seksu, co przekłada się na komfort psychiczny i fizyczny kobiety.

 

Korekcja blizn po nacięciu krocza i cesarskim cięciu

Seria nieinwazyjnych, laserowych zabiegów pozwoli znacząco poprawić wygląd nieestetycznych blizn. Możliwe jest wygładzenie nierówności i wyrównanie kolorytu blizny, co pozwoli cieszyć się ciałem jak sprzed tych koniecznych zabiegów.

 

Labioplastyka (pomniejszanie) warg sromowych mniejszych

Labioplastyka jest zabiegiem z zakresu ginekologii estetycznej, polegającym na korekcie kształtu, objętości i jędrności warg sromowych mniejszych. Podczas zabiegu możliwe jest zmniejszenie warg sromowych, poprawa ich kształtu i korekcja ewentualnej asymetrii. Labioplastyka pozwala przywrócić naturalną funkcjonalność i pożądany wygląd okolic intymnych. Ten małoinwazyjny zabieg wykonywany jest przy użyciu lasera medycznego, nie powoduje krwawienia dzięki procesowi koagulacji i jest bezbolesny.

 

Hymenocenteza (nacinanie/wycinanie błony dziewiczej)

To nieskomplikowany zabieg chirurgiczny, polegający na przecięciu błony dziewiczej. Przeprowadza się go głównie ze wskazań medycznych, kiedy zrośnięcie błony uniemożliwia odpływ krwi menstruacyjnej lub jej grubość uniemożliwia przerwanie podczas pierwszego stosunku. Czasami zabiegowi na własne życzenie poddają się pacjentki obawiające się bólu podczas inicjacji seksualnej.

 

Odtworzenie błony dziewiczej (hymenoplastyka)

Zabieg rekonstrukcji błony dziewiczej. Hymenoplastyka polega na zszyciu fałdów pozostałych po przerwanej błonie dziewiczej w taki sposób, aby odzyskała dawną postać.