Czego szukasz?
  • Dermatologia i medycyna estetyczna
  • Siedlce: +48 507 144 206
  • Mińsk Mazowiecki: +48 25 758 26 54, kom. +48 517 546 562

Cosmelan

Cosmelan

Cosmelan jest to najnowocześniejszy i najbardziej skuteczny zabieg rozjaśniający przebarwienia. Jego cena jest wprawdzie stosunkowo wysoka, ale działanie zachwyca swą siłą i szybkością. Kuracja Cosmelanem trwa krócej niż w przypadku innych pilingów, jedynie 1-2 miesiące.

Podczas zabiegu lekarz nakłada na twarz pacjenta leczniczą maskę o musztardowym kolorze, która ma pozostać na jego skórze kilka godzin po wyjściu z gabinetu. Następnie, przez najbliższe 1-2 miesiące, pacjent powinien stosować specjalistyczny krem Cosmelan 2, który otrzymuje w cenie zabiegu. Pacjent otrzymuje szczegółową instrukcję dotyczącą postępowania w ciągu najbliższych miesięcy. Jest ona opracowywana indywidualnie, w zależności do rodzaju skóry pacjenta i typu przebarwień.

Efekty kuracji Cosmelanem są szybkie i trwałe. Intensywność zabarwienia plam ulega redukcji aż w 95%. Przebarwienia znikają, a ślady po nich są minimalne. Poza intensywnym działaniem na plamy, Cosmelan wpływa też bardzo korzystnie na kondycję skóry – staje się ona gładka, lśniąca i bardziej napięta.

Zabieg Cosmelan jest zupełnie bezpieczny. Można poddać mu się o każdej porze roku. Ze względu na podrażnienie skóry w pierwszych dniach po zabiegu konieczna może być kilkudniowa przerwa w pracy.