Czego szukasz?
  • Dermatologia i medycyna estetyczna
  • Siedlce: +48 507 144 206
  • Mińsk Mazowiecki: +48 25 758 26 54, kom. +48 517 546 562

Indywidualna dieta

Indywidualna dieta w NeoDerm

W Internecie można znaleźć tysiące różnych diet, które rzekomo pozwolą osiągnąć  natychmiastową redukcję masy ciała i poprawę stanu zdrowia i samopoczucia w zaledwie tydzień.

 

Nie dajcie się zwieść! Nie ma „czasowych diet”! Dieta wymaga trwałej zmiany nawyków żywieniowych. Ponadto, stosowanie nieodpowiedniej diety może doprowadzić nie tylko do tzw. efektu jo-jo, ale i również niedoboru ważnych składników pokarmowych i powikłań.

Zmiana nawyków żywieniowych nie jest zadaniem prostym. Jest jednak możliwa! Z pomocą przychodzimy my! W gabinecie  NEODERM ustalimy dla Was indywidualną, ściśle dopasowaną do potrzeb, skuteczną, bezpieczną i prostą w zastosowaniu dietę. Czy chcielibyście w końcu na trwałe osiągnąć wymarzoną sylwetkę? Czy chorujecie na chorobę przewlekłą i potrzebujecie pomocy w ustaleniu właściwej diety? Czy chcielibyście zmienić nawyki żywieniowe w związku z nową sytuacją, w której się znaleźliście, np. rozpoczęliście intensywne ćwiczenia fizyczne lub spodziewacie się dziecka? Czy chcielibyście poprawić swoje samopoczucie i stan zdrowia? Nie wiecie w jaki sposób? Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie Wasze wątpliwości. Zapraszamy do lektury!

„Mniej cukru, soli i tłuszczu, więcej błonnika”. Oto podstawowa zasada tzw. Piramidy Zdrowego Żywienia i Aktywności Fizycznej. Odpowiednio zbilansowana i urozmaicona dieta umożliwia zachowanie dobrego stanu zdrowia, wydłuża życie oraz zwiększa szansę na zachowanie sprawności umysłowej i fizycznej do późnych lat życia. Zdrowa dieta jest kluczowa nie tylko w zdrowiu, ale i w chorobie. W przypadku współistnienia wielu chorób (np. cukrzycy, zaburzeń lipidowych oraz miażdżycy) często istnieje konieczność modyfikacji dotychczasowych nawyków żywieniowych. Dieta to nie tylko odchudzanie. Dieta jest  sposobem odżywiania. Dieta jest również istotnym wsparciem dla leczenia.

Jakie są wasze cele? Czy chcielibyście zrzucić zbędne kilogramy? Czy potrzebujecie pomocy w ustaleniu diety w przebiegu choroby przewlekłej? Czy znaleźliście się w odmiennym stanie fizjologicznym i potrzebujecie zmiany dotychczasowych nawyków żywieniowych? Czy chcielibyście zmienić zasady żywienia na zdrowsze? Z pomocą przychodzimy my! W gabinecie NEODERM świadczymy profesjonalne usługi z zakresu poradnictwa dietetycznego.

Czy obawiacie się, że nowa dieta zabierze Wam dotychczasową przyjemność z życia, zbyt dużo czasu i pieniędzy? Niesłusznie! Nasi dietetycy ustalą dla Was dietę wspólnie z Wami! Każda dieta jest opracowywana na podstawie innych założeń. Nic przeciw i wbrew Wam! Dieta indywidualna jest ustalana przy uwzględnieniu Waszego stylu życia, stanu zdrowia, możliwości czasowych i finansowych, poziomu aktywności fizycznej, zapotrzebowania na energię oraz składniki odżywcze. Każdy plan dietetyczny uwzględnia również Wasze preferencje smakowe. Nauczymy Was w jaki sposób przygotować Wasze ulubione potrawy w zdrowszej i jednocześnie smacznej wersji. Dieta indywidualna umożliwi osiągniecie oczekiwanych efektów bez uczucia głodu oraz efektu jo-jo. Każdy plan dietetyczny jest nie tylko skuteczny i prosty w codziennym zastosowaniu, ale przede wszystkim bezpieczny!

Pamiętajcie, że nowe nawyki żywieniowe muszą być wdrożone na stałe! W celu podtrzymania uzyskanych efektów należy stosować się do nowego planu ustalonego z dietetykiem. Nie jest to proste! Dlatego też nasi dietetycy zapewniają nie tylko poradę, ale i wsparcie w tym trudnym i złożonym procesie.

Nasi dietetycy opracują dla Was dietę, którą w prosty i przyjemny sposób wdrożycie do swojego nowego, zdrowszego i bardziej świadomego życia!

Czy pojawiły się wątpliwości lub pytania? Spotkajmy się! Zapraszamy na konsultację do gabinetu NEODERM! Naszym celem jest Twoje zdrowie i piękno!