Konsultacja dietetyka

W Klinice NeoDerm istnieje możliwość skorzystania z konsultacji dietetyka. Specjalizujemy się w nowoczesnym odchudzaniu.

Proponowane programy żywieniowe oparte są na ogólnodostępnych produktach oraz propozycjach smacznych i prostych dań, których stosowanie jest przede wszystkim… przyjemne. Pacjenci wypracowują wymarzoną sylwetkę i zmieniają niezdrowe nawyki niejako przy okazji.

Choroby dietozależne

Dzięki zdobytemu doświadczeniu klinicznemu pomagamy chorym zarówno z nadwagą i otyłością, niedowagą, cukrzycą, przewlekłymi zaparciami, chorobą wrzodową, chorobami wątroby, chorobami nerek, chorobą nadciśnieniową, osteoporozą, miażdżycą i zaburzeniami lipidowymi  oraz innymi schorzeniami. Przygotuję indywidualne zalecenia żywieniowe i jadłospis dostosowany do konkretnego schorzenia.

Dieta w okresie ciąży i karmienia piersią

Planujesz lub już spodziewasz się dziecka? Warto pomyśleć o zmianie dotychczasowego sposobu odżywiania się. Jeśli nie chcesz nadmiernie przytyć w czasie ciąży i karmienia piersią, a po porodzie pragniesz wrócić do prawidłowej wagi – ułożę pełnowartościową dietę dla przyszłej i obecnej mamy.

Nadwaga u dzieci

Jeśli już zauważyłaś/eś problem nadwagi czy otyłości u swojego dziecka, nie czekaj aż problem jeszcze bardziej urośnie. Zadzwoń i umów się na wizytę.

Zaburzenia odżywiania: anoreksja, bulimia i ortoreksja

Jeśli masz albo podejrzewasz u dziecka problemy związane z zaburzeniami odżywiania – anoreksja, bulimia, ortoreksja – nie czekaj aż będzie za późno. Zadzwoń, pomogę.

Trzeba na stałe zmienić styl życia na zdrowszy i da się to zrobić. Zdrowe odżywianie może być proste i smaczne. Wcale nie musi wiązać się z wyrzeczeniami i może być łatwe do wprowadzenia w styl życia każdej, nawet najbardziej zajętej, osoby. Tak – w Twój również!

Dodaj komentarz


Warning: PHP Startup: failed to open stream: No such file or directory in /autoinstalator/wordpress/wp-content/plugins/wp-fastest-cache/inc/cache.php on line 793

Warning: PHP Startup: Failed opening '/autoinstalator/wordpress/wp-content/plugins/wp-fastest-cache-premium/pro/library/lazy-load.php' for inclusion (include_path='.:/:/usr/local/php72/lib/pear') in /autoinstalator/wordpress/wp-content/plugins/wp-fastest-cache/inc/cache.php on line 793

Fatal error: Uncaught Error: Call to a member function lazy_load() on null in /autoinstalator/wordpress/wp-content/plugins/wp-fastest-cache/inc/cache.php:796 Stack trace: #0 [internal function]: WpFastestCacheCreateCache->callback('<!DOCTYPE html>...', 9) #1 /autoinstalator/wordpress/wp-includes/functions.php(4552): ob_end_flush() #2 /autoinstalator/wordpress/wp-includes/class-wp-hook.php(288): wp_ob_end_flush_all('') #3 /autoinstalator/wordpress/wp-includes/class-wp-hook.php(312): WP_Hook->apply_filters('', Array) #4 /autoinstalator/wordpress/wp-includes/plugin.php(478): WP_Hook->do_action(Array) #5 /autoinstalator/wordpress/wp-includes/load.php(947): do_action('shutdown') #6 [internal function]: shutdown_action_hook() #7 {main} thrown in /autoinstalator/wordpress/wp-content/plugins/wp-fastest-cache/inc/cache.php on line 796