Czego szukasz?
  • Dermatologia i medycyna estetyczna
  • Siedlce: +48 507 144 206
  • Mińsk Mazowiecki: +48 25 758 26 54, kom. +48 517 546 562

Konsultacja dietetyka

W Klinice NeoDerm Mińsk Mazowiecki oraz Neoderm Siedlce istnieje możliwość skorzystania z konsultacji dietetyka. Specjalizujemy się w nowoczesnym odchudzaniu.

Proponowane programy żywieniowe oparte są na ogólnodostępnych produktach oraz propozycjach smacznych i prostych dań, których stosowanie jest przede wszystkim… przyjemne. Pacjenci wypracowują wymarzoną sylwetkę i zmieniają niezdrowe nawyki niejako przy okazji.

Choroby dietozależne

Dzięki zdobytemu doświadczeniu klinicznemu pomagamy chorym zarówno z nadwagą i otyłością, niedowagą, cukrzycą, przewlekłymi zaparciami, chorobą wrzodową, chorobami wątroby, chorobami nerek, chorobą nadciśnieniową, osteoporozą, miażdżycą i zaburzeniami lipidowymi  oraz innymi schorzeniami. Przygotuję indywidualne zalecenia żywieniowe i jadłospis dostosowany do konkretnego schorzenia.

Dieta w okresie ciąży i karmienia piersią

Planujesz lub już spodziewasz się dziecka? Warto pomyśleć o zmianie dotychczasowego sposobu odżywiania się. Jeśli nie chcesz nadmiernie przytyć w czasie ciąży i karmienia piersią, a po porodzie pragniesz wrócić do prawidłowej wagi – ułożę pełnowartościową dietę dla przyszłej i obecnej mamy.

Nadwaga u dzieci

Jeśli już zauważyłaś/eś problem nadwagi czy otyłości u swojego dziecka, nie czekaj aż problem jeszcze bardziej urośnie. Zadzwoń i umów się na wizytę.

Zaburzenia odżywiania: anoreksja, bulimia i ortoreksja

Jeśli masz albo podejrzewasz u dziecka problemy związane z zaburzeniami odżywiania – anoreksja, bulimia, ortoreksja – nie czekaj aż będzie za późno. Zadzwoń, pomogę.

Trzeba na stałe zmienić styl życia na zdrowszy i da się to zrobić. Zdrowe odżywianie może być proste i smaczne. Wcale nie musi wiązać się z wyrzeczeniami i może być łatwe do wprowadzenia w styl życia każdej, nawet najbardziej zajętej, osoby. Tak – w Twój również!