Restylane Vital

Restylane Vital jest preparatem wypełniającym i nawilżającym opartym na stabilizowanym kwasie hialuronowym. Innowacyjna formuła żelu została poparta badaniami klinicznymi, które potwierdziły jego dodatkowe właściwości: zdolność odbudowywania kolagenu i długotrwałe nawilżenie skóry.
Zabieg polega na wstrzyknięciu preparatu w obszar wymagający wypełnienia. Następnie lekarz metodą manualną (masaż) odpowiednio rozmieszcza żel pod skórą.
Restylane Vital odbudowuje strukturę skóry dłoni – uzupełnia ubytki, wypełnia zagłębienia i zmarszczki. Wygładza ją i zapewnia efekt anti-age, przywraca młodszy, piękniejszy wygląd. Jego wyjątkowa formuła została również stworzona w celu pobudzania produkcji nowego kolagenu oraz utrzymania odpowiedniego poziomu nawilżenia. To kompleksowe modelowanie, rewitalizacja i odmładzanie skóry dłoni.
Rezultaty utrzymują się do 12 miesięcy. Naturalne wchłonięcie preparatu następuje stopniowo nie powodując wyraźnych zmian. Program zaproponowany przez lekarza uwzględnia zabieg korygująco – podtrzymujący wykonywany zwykle co 6 miesięcy.

Dodaj komentarz