Czego szukasz?
  • Dermatologia i medycyna estetyczna
  • Siedlce: +48 507 144 206
  • Mińsk Mazowiecki: +48 25 758 26 54, kom. +48 517 546 562

SEKSUOLOG – dr n. med. R. Kulhawik

W NEODERM możesz skorzystać z porad i leczenia specjalisty seksuologa z wieloletnim doświadczeniem – dr n. med. Roberta Kulhawika.

Dr n. med. Robert Kulhawik posiada specjalizację zarówno w seksuologii, jak i w ginekologii oraz ginekologii estetycznej, co pozwala mu na prowadzenie skutecznej holistycznej terapii zarówno kobiet, jak i mężczyzn. Od 20 lat prowadzi z dużymi sukcesami terapię osób doświadczających problemów w życiu seksualnym. Tytuł doktora nauk medycznych otrzymał na podstawie przedstawionej rozprawy doktorskiej z dziedziny seksuologii pt „Seksualność par w kolejnych trymestrach ciąży”.

SEKSUOLOGIA i seksualność w dzisiejszych czasach wciąż bywają tematem tabu. Wiele osób bagatelizuje związane z nią problemy. Powodem może być wstyd bądź przekonanie, że kłopot rozwiąże się sam. Tymczasem, należy pamiętać, że seks jest ważnym czynnikiem mającym wpływ na związek partnerski bądź samoocenę. Dlatego nie można bagatelizować problemów związanych z seksualnością. W ich rozwiązaniu z pomocą przychodzi dziedzina zwana seksuologią.

Istnieje wiele metod na zwiększenie satysfakcji seksualnej – poznaj je!