Zabiegi przeciwzmarszczkowe

Z wiekiem nasza skóra coraz szybciej traci elastyczność oraz jędrność. To tylko kwestia czasu kiedy pojawią się pierwsze zmarszczki i przebarwienia. W naszym gabinecie posiadamy zabiegi zapobiegające  i niwelujące pierwsze oznaki starzenia, które bazują na substancjach aktywnych takich jak retinol, witamina C oraz kwas ferulowy.

Kwas ferulowy + Retises jest to intensywna kuracja odmładzająca dla skóry dojrzałej oraz z przedwczesnymi objawami starzenia. Duże stężenie kwasu ferulowego oraz retinolu powoduje głębokie odżywienie i nawilżenie skóry oraz dodaje jej świeżości I blasku. Wyraźnej redukcji ulega ilość oraz głębokość zmarszczek, wzrasta elastyczność i jędrność skóry. Pacjent wychodzi do domu z maseczką, którą należy zmyć dopiero po 8-10 godzinach. Po zabiegu, nastepnego dnia, skóra jest napięta I podrażniona. Po 3 -4 dniach pojawia się złuszczanie naskórka trwające 1-2 dni.  Kuracja doskonała dla kobiet w wieku 35 – 40 lat z pierwszymi oznakami starzenia się skóry.

Yellow Peel i mini Yellow Peel to peelingi chemiczny posiadający w swoim składzie duże stężenie retinolu, witaminy C, oraz mieszanki kwasu azelainowego, kojowego oraz fitowego. W ciągu kilku godzin po zabiegu zwiększa się mikrokrążenie, poprawia utlenienie skóry oraz następuje dostarczenie substancji odżywczych. W wyniku działania peelingu zachodzi w skórze wzrost stężenia kolagenu, elastyny oraz glikozaminoglikanów, odpowiedzialnych za utrzymywanie wody. W efekcie natychmiastowo zwiększa się jędrność i napięcie skóry a tym samym spłycają zmarszczki. Jest to prosty zabieg i przynosi takie same korzyści jak bardziej agresywne peelingi chemiczne, a jego dodatkową zaletą jest znikoma uciążliwość dla pacjenta. Pacjent wychodzi do domu z maseczką, którą należy zmyć dopiero po 8-10 godzinach. Po zabiegu, nastepnego dnia, skóra jest napięta I podrażniona. Po 3 -4 dniach pojawia się złuszczanie naskórka trwające 1-2 dni.

Intensywny zabieg z witaminą C to wyjątkowa kuracja na bazie kwasu ferulowego, witaminy C oraz antyoksydantów, która sprawdza się w przypadku zmarszczek, problemów z elastycznością, napięciem skóry oraz z poszarzałą, zmęczoną cerą. Zabieg z powodzeniem można stosować przez cały rok, również latem, przed i po opalaniu.

Największą zaletą zabiegu jest fakt, że bezpośrednio po zabiegu skóra jest wyraźnie rozświetlona i nawilżona, z mocno poprawioną elastycznością. Po zabiegu można wykonać makijaż, dzięki czemu kuracja ta idealnie sprawdzi się przed wielkim wyjściem.

Przeciwwskazania

  • planowana ekspozycja na słońce,
  • aktywna opryszczka i inne infekcje w miejscu zabiegu,
  • ciąża, karmienie piersią.

 

 

Dodaj komentarz


Warning: PHP Startup: failed to open stream: No such file or directory in /autoinstalator/wordpress/wp-content/plugins/wp-fastest-cache/inc/cache.php on line 764

Warning: PHP Startup: Failed opening '/autoinstalator/wordpress/wp-content/plugins/wp-fastest-cache-premium/pro/library/lazy-load.php' for inclusion (include_path='.:/:/usr/local/php72/lib/pear') in /autoinstalator/wordpress/wp-content/plugins/wp-fastest-cache/inc/cache.php on line 764

Fatal error: Uncaught Error: Call to a member function lazy_load() on null in /autoinstalator/wordpress/wp-content/plugins/wp-fastest-cache/inc/cache.php:767 Stack trace: #0 [internal function]: WpFastestCacheCreateCache->callback('<!DOCTYPE html>...', 9) #1 /autoinstalator/wordpress/wp-includes/functions.php(4552): ob_end_flush() #2 /autoinstalator/wordpress/wp-includes/class-wp-hook.php(288): wp_ob_end_flush_all('') #3 /autoinstalator/wordpress/wp-includes/class-wp-hook.php(312): WP_Hook->apply_filters('', Array) #4 /autoinstalator/wordpress/wp-includes/plugin.php(478): WP_Hook->do_action(Array) #5 /autoinstalator/wordpress/wp-includes/load.php(947): do_action('shutdown') #6 [internal function]: shutdown_action_hook() #7 {main} thrown in /autoinstalator/wordpress/wp-content/plugins/wp-fastest-cache/inc/cache.php on line 767