Czego szukasz?
  • Dermatologia i medycyna estetyczna
  • Siedlce: +48 507 144 206
  • Mińsk Mazowiecki: +48 25 758 26 54, kom. +48 517 546 562

Kamil Dmowski

Kamil Dmowski

Chirurgia ogólna i flebologia.

Dr Kamil Dmowski ukończył w 2014 roku Wydział Lekarski na Uniwersytecie Medycznym w Lublinie. Obecnie pracuje w Oddziale chirurgii Ogólnej i Naczyniowej oraz Oddziale Chirurgii Onkologicznej Mazowieckiego Szpitala Wojewódzkiego w Siedlcach. Już w trakcie studiów medycznych czynnie uczestniczył w działalności naukowej w dziedzinie chirurgii ogólnej. Drugim nurtem jego zawodowych zainteresowań była od zawsze flebologia. Swoją pasję w tym zakresie rozwijał uczestnicząc w kursach i szkoleniach, w tym w kursie skleroterapii odbywanym pod okiem prof. Zbigniewa Rybaka we Wrocławiu – jednego z ekspertów tej dziedziny w Polsce. Zdobyte doświadczenie, zaangażowanie i stałe podnoszenie kwalifikacji chirurgicznych sprawia, iż zabiegi wykonywane przez dr. Dmowskiego cechują się fachowością i dbałością o trwałość osiągniętego efektu oraz wygląd pacjenta po zabiegu. Zwłaszcza przy wykonywaniu zabiegów dermatochirurgicznych na twarzy dr Dmowski zwraca uwagę na osiągnięcie maksymalnych efektów estetycznych .

Współpracując z NeoDerm w Mińsku Mazowieckim i Siedlcach dr Dmowski prowadzi konsultacje w zakresie chirurgii ogólnej i flebologii.

Problemy flebologiczne są jednym z głównych zawodowych  zainteresowań dr Dmowskiego.  Zabiegi, których wykonanie nie wymaga warunków szpitalnych są wykonywane bezpośrednio w NeoDerm.

Jednym z ulubionych zabiegów doktora Dmowskiego pozostaje stale skleroterapia, dzięki której udaje się mu skutecznie przywrócić urodę i zdrowie nóg jego licznych pacjentek.