Czego szukasz?
  • Dermatologia i medycyna estetyczna
  • Siedlce: +48 507 144 206
  • Mińsk Mazowiecki: +48 25 758 26 54, kom. +48 517 546 562

Dr n. med Marta Zamojska

Dr n. med Marta Zamojska

Specjalista dermatolog i lekarz medycyny estetycznej z wieloletnim stażem.

Dr n. med. Marta Zamojska jest lekarzem specjalistą dermatologiem – wenerologiem. W 2002 r. ukończyła studia na Wydziale Lekarskim Uniwersytetu Medycznego w Warszawie. Już w trakcie studiów rozpoczęła pracę i badania naukowe w Klinice Dermatologicznej w Warszawie, gdzie następnie kilka lat pracowała zdobywając cenne doświadczenie oraz prowadziła zajęcia ze studentami Wydziału Lekarskiego i Stomatologii. W 2006 r. uzyskała stopień doktora nauk medycznych. Tytuł ten został nadany z wyróżnieniem na podstawie przedstawionej rozprawy doktorskiej pod tytułem: „Ocena uszkodzeń granicy skórno – naskórkowej i zaburzeń w układzie naczyniowym skóry w skórnych postaciach twardziny i liszaju twardzinowym”.

W 2007 r. rozpoczęła własną praktykę lekarską – otworzyła gabinet, który od kilkunastu lat funkcjonuje jako NeoDerm. Tu realizuje swoje pasje zawodowe związane z dermatologią i medycyną estetyczną.
Dr n. med. Marta Zamojska jest autorką wielu publikacji i doniesień z zakresu dermatologii, które ukazały się w polskich i zagranicznych czasopismach naukowych. Aktywnie uczestniczy w licznych zjazdach i konferencjach dermatologicznych i medycyny estetycznej w Polsce i na świecie.

Szkolenia w zakresie technik zabiegowych odbyła pod kierunkiem wybitnych autorytetów, w światowej sławy ośrodkach, m. in. w Londynie, Pradze i Lizbonie. Posiada kilkadziesiąt certyfikatów uprawniających ją do wykonywania zabiegów. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego oraz członkiem i stypendystką EADV (European Academy of Dermatology and Venerology).

Od kilku lat z ogromnym zaangażowaniem zajmuje się leczeniem chorób skóry dzieci i dorosłych. Jej zainteresowania zawodowe koncentrują się na leczeniu pacjentów z ciężkimi postaciami chorób skóry twarzy, szczególnie trądziku i trądziku różowatego. Zajmuje się problemami skóry z niedoskonałościami, bliznami potrądzikowymi i przebarwieniami. Specjalizuje się również w medycynie estetycznej. Interesuje ją zapobieganie i leczenie zmian związanych z wiekiem oraz przywracanie właściwych proporcji twarzy.
Dążenie do estetycznej harmonii twarzy i ciała ściśle wiąże się z prywatnymi plastycznymi zainteresowaniami dr Zamojskiej, która ukończyła Wydział Malarstwa Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie jako dodatkowy kierunek studiów.

Medycyna estetyczna jest prawdziwą sztuką – zwłaszcza w rękach artysty.

Specjalizacja
  • dermatolog-wenerolog
Wykształcenie
  • Doktor Marta Zamojska ukończyła Wydział Lekarski Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.
  • Warszawski Uniwersytet Medyczny jest nowoczesnym ośrodkiem akademickim z ponad dwustuletnią historią. Swoją niekwestionowaną pozycję lidera na mapie edukacyjnej Polski zawdzięcza z jednej strony wierności najlepszym tradycjom uniwersyteckim, z drugiej zaś dynamicznemu rozwojowi.