Czego szukasz?
  • Dermatologia i medycyna estetyczna
  • Siedlce: +48 507 144 206
  • Mińsk Mazowiecki: +48 25 758 26 54, kom. +48 517 546 562

Dr n. med Marta Zamojska

Dr n. med Marta Zamojska

Dr n. med Marta Zamojska

Specjalista dermatolog i lekarz medycyny estetycznej Neoderm Siedlce i Neoderm Mińsk Mazowiecki

Dr n. med. Marta Zamojska jest lekarzem specjalistą dermatologiem – wenerologiem. Ukończyła studia na Wydziale Lekarskim Uniwersytetu Medycznego w Warszawie. W 2006 r. uzyskała stopień doktora nauk medycznych, nadany z wyróżnieniem na podstawie przedstawionej rozprawy doktorskiej pod tytułem: „Ocena uszkodzeń granicy skórno – naskórkowej i zaburzeń w układzie naczyniowym skóry w skórnych postaciach twardziny i liszaju twardzinowym”.

W 2007 r. rozpoczęła własną praktykę lekarską – otworzyła gabinet, który od kilkunastu lat funkcjonuje jako NeoDerm.

Dr n. med. Marta Zamojska jest autorką wielu publikacji i doniesień z zakresu dermatologii, które ukazały się w polskich i zagranicznych czasopismach naukowych. Aktywnie uczestniczy w licznych zjazdach i konferencjach dermatologicznych i medycyny estetycznej w Polsce i na świecie. Szkolenia w zakresie technik zabiegowych odbyła pod kierunkiem wybitnych autorytetów, w światowej sławy ośrodkach, m. in. w Londynie, Pradze i Lizbonie. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego oraz członkiem i stypendystką EADV (European Academy of Dermatology and Venerology). Od kilku lat z ogromnym zaangażowaniem zajmuje się leczeniem chorób skóry dorosłych i dzieci w każdym wieku.

Jej zainteresowania zawodowe koncentrują się na leczeniu pacjentów z ciężkimi postaciami chorób skóry twarzy, szczególnie trądziku i trądziku różowatego. Zajmuje się problemami
skóry z niedoskonałościami, bliznami potrądzikowymi i przebarwieniami. Specjalizuje się również w medycynie estetycznej. Interesuje ją zapobieganie i leczenie zmian związanych z
wiekiem oraz przywracanie właściwych proporcji twarzy. Dążenie do estetycznej harmonii twarzy i ciała ściśle wiąże się z prywatnymi plastycznymi zainteresowaniami dr Zamojskiej, która ukończyła Wydział Malarstwa Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie jako dodatkowy kierunek studiów.

Medycyna estetyczna jest prawdziwą sztuką – zwłaszcza w rękach artysty.