Emilia Łojewska

E-mail: kontakt@neoderm.pl
Specjalista dermatolog z wieloletnim stażem.

W 2005 roku z wyróżnieniem ukończyła studia na Wydziale Lekarskim Akademii Medycznej w Warszawie. Doświadczenie zawodowe zdobywała podczas pracy w Klinice Dermatologicznej WUM, Instytucie Wenerologii i Międzyleskim Szpitalu Specjalistycznym. Od 2008r. pracuje jako asystent w Oddziale Dermatologii Dorosłych i Przychodni MSS w Warszawie oraz od 2010r. w Klinice Dermatologii i Wenerologii WUM.

Dr Łojewska specjalizuje się w dermatologii i wenerologii oraz stale podnosi kwalifikacje zawodowe odbywając staże i uczestnicząc w licznych kursach i konferencjach w zakresie dermatologii i medycyny estetycznej. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego.

W 2010 r. rozpoczęła pracę w gabinecie NeoDerm , gdzie rozwija swoje zainteresowana w zakresie medycyny estetycznej i kompleksowego leczenia dermatologicznego.
W zakres zabiegów estetycznych, które wykonuje wchodzą: pilingi chemiczne, mezoterapia, wypełnienia i drobne zabiegi dermatochirurgiczne (usuwanie włókniaków miękkich, brodawek).

Staż pracy i duże doświadczenie zdobywane w Instytucie Wenerologii pozwalają jej skutecznie rozwiązywać problemy z zakresu chorób przenoszonych drogą płciową, a prawdziwą pasją zagadnienia diagnostyki znamion i wczesnej diagnostyki czerniaka.

Specjalizacja

dermatolog

Wykształcenie

Doktor ukończyła Wydział Lekarski Warszawski Uniwersytet Medyczny.

Certyfikaty