Emilia Łojewska

E-mail: kontakt@neoderm.pl
Specjalista dermatolog-wenerolog z wieloletnim stażem.

W 2005 roku z wyróżnieniem ukończyłam studia na Wydziale Lekarskim Akademii Medycznej w Warszawie. Doświadczenie zawodowe zdobywałam podczas pracy w Klinice Dermatologicznej WUM, Instytucie Wenerologii i Międzyleskim Szpitalu Specjalistycznym. W latach 2008-2014 pracowałam jako asystent w Oddziale Dermatologii Dorosłych, a od 2014 roku pracuje w Przychodni Centrum Dermatologii MSS w Warszawie. W 2014 roku zdobyłam tytuł specjalisty dermatolog-wenerolog. Stale podnoszę kwalifikacje zawodowe odbywając staże i uczestnicząc w licznych kursach i konferencjach w zakresie dermatologii, medycyny estetycznej i laseroterapii. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego.

W trosce o zdrową i piękną skórę wykonuję zabiegi estetyczne: pilingi chemiczne, mezoterapię, wypełnienia, regenerację osoczem bogatopłytkowym, zabiegi dermatochirurgiczne (usuwanie włókniaków miękkich, brodawek) oraz laseroterapię (od 6 lat pracuje na laserze frakcyjnym CO2 i Nd; Yag-owym).

Staż pracy i duże doświadczenie zdobywane w Instytucie Wenerologii (pracowała tam kilka lat) pozwalają mi na skuteczne rozwiązywanie problemów z zakresu chorób przenoszonych drogą płciową. Prawdziwą pasją są dla mnie zagadnienia diagnostyki znamion melanocytowych.

Specjalizacja

dermatolog-wenerolog

Wykształcenie

Doktor ukończyła Wydział Lekarski Warszawski Uniwersytet Medyczny.

Certyfikaty