Czego szukasz?
  • Dermatologia i medycyna estetyczna
  • Siedlce: +48 507 144 206
  • Mińsk Mazowiecki: +48 25 758 26 54, kom. +48 517 546 562

Dermatologia

Dermatologia, Trychologia

Mezoterapia igłowa stosowana w trichologii, jest metodą pozwalającą zahamować wypadanie włosów…

Dermatologia

Niektóre choroby dermatologiczne można skutecznie leczyć podając odpowiednie substancje lecznicze bezpośrednio do ogniska chorobowego.

Usuwać można różnego rodzaju zmiany skórne i z różnych powodów. Wskazaniem medycznym do usuwania zmian skórnych są zazwyczaj zabiegi wykonywane w celu usunięcia łagodnych i złośliwych zmian nowotworowych oraz stanów przedrakowych, lub tylko podejrzanych.

Badania / USG, Dermatologia

Aby zapewnić naszym pacjentom możliwość wykonania wiarygodnych i korzystnych cenowo badań laboratoryjnych klinika NeoDerm podjęła współpracę z firmą DIAGNOSTYKA – największą w Polsce siecią laboratoriów medycznych.

Dermatologia, Laseroterapia

Fototerapia UVB-311 i PUVA to skuteczne i wygodne metody leczenia promieniami ultrafioletowymi o określonej, leczniczej długości fali.

Dermatologia

Ze względu na zwiększenie częstości zachorowania na czerniaka skóry od lat poszukiwano sposobu diagnostyki wczesnych postaci tego nowotworu, co pozwoliłoby na jego wczesne usunięcie, a tym samym całkowite wyleczenie pacjenta.

Badania / USG, Dermatologia

Wiele chorób skórnych daje podobne objawy i ma zbliżoną morfologię. W celu postawienia dokładnego rozpoznania, a tym samym zastosowania odpowiedniego leczenia, konieczne bywa przeprowadzenie badania histopatologicznego.

Badania / USG, Dermatologia

Jedną z chorób zakaźnych skóry i/lub przydatków (włosy, paznokcie) jest grzybica. Leczenie jej jest często długotrwałe i kosztowne, dlatego włączenie leków wymaga wcześniejszego potwierdzenia tego rozpoznania. Służy do tego badanie mikologiczne.

Badania / USG, Dermatologia

Badaniem służącym do wykrywania alergii kontaktowej (alergicznego kontaktowego zapalenia skóry) są testy płatkowe (naskórkowe). Wykonywane powinny być u pacjentów, u których podejrzewa się uczulenie kontaktowe np. na metale, substancje zapachowe, leki, składniki gumy, barwniki i inne.