Neoderm Miñsk Mazowiecki, dermatologia estetyczna i ogólna
Zdrowa, zadbana i pełna blasku skóra jest ideą, do której dążymy w gabinecie NeoDerm. Aby osiągnąć ten cel, z pełnym zaangażowaniem stosujemy metody dermatologii, laseroterapii, chirurgii dermatologicznej i medycyny estetycznej.
Neoderm Miñsk Mazowiecki, dermatologia estetyczna i ogólna

O nas

Gabinet

Zdrowa, zadbana i pełna blasku skóra jest ideą, do której dążymy w gabinecie NeoDerm. Aby osiągnąć ten cel, z pełnym zaangażowaniem stosujemy metody dermatologii, laseroterapii i chirurgii dermatologicznej. Harmonię i piękno całego ciała pomagamy osiągnąć dzięki nowoczesnym zabiegom z zakresu szeroko pojętej medycyny estetycznej i dietetyki.

Naszym celem jest Twoje zdrowie i piękno.

Galeria:

Lekarze:

Dr n. Med. Marta Zamojska (dawniej Górska)
Dr n. med. Marta Zamojska jest lekarzem specjalistą dermatologiem – wenerologiem. W 2002 r. ukończyła studia na Wydziale Lekarskim Uniwersytetu Medycznego w Warszawie.
Już w trakcie studiów rozpoczęła pracę i badania naukowe  w Klinice Dermatologicznej w Warszawie, gdzie następnie kilka lat pracowała zdobywając cenne doświadczenie oraz prowadziła zajęcia ze studentami Wydziału Lekarskiego i Stomatologii.
W 2006 r. uzyskała stopień doktora nauk medycznych. Tytuł ten został nadany z wyróżnieniem na podstawie przedstawionej rozprawy doktorskiej pod tytułem: „Ocena uszkodzeń granicy skórno – naskórkowej i zaburzeń w układzie naczyniowym skóry w skórnych postaciach twardziny i liszaju twardzinowym”.
W 2007 r. rozpoczęła własną praktykę lekarską – otworzyła gabinet, który od ponad 10 lat funkcjonuje jako Gabinet NeoDerm. Tu realizuje swoje pasje zawodowe związane z dermatologią i medycyną estetyczną.
Dr n. med. Marta Zamojska jest autorką wielu publikacji i doniesień z zakresu dermatologii, które ukazały się w polskich i zagranicznych czasopismach naukowych. Aktywnie uczestniczy w licznych zjazdach i konferencjach dermatologicznych w Polsce i na świecie.
Szkolenia w zakresie technik zabiegowych odbyła pod kierunkiem wybitnych autorytetów, w światowej sławy ośrodkach, m. in. w Londynie, Pradze i Lizbonie. Posiada kilkadziesiąt certyfikatów uprawniających ją do wykonywania zabiegów. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego oraz członkiem i stypendystką EADV (European Academy of Dermatology and Venerology).
Od kilku lat z ogromnym zaangażowaniem zajmuje się leczeniem chorób skóry dzieci i dorosłych. Jej zainteresowania zawodowe koncentrują się na leczeniu pacjentów z ciężkimi postaciami chorób skóry twarzy, szczególnie trądziku i trądziku różowatego. Zajmuje się problemami skóry z niedoskonałościami, bliznami potrądzikowymi i przebarwieniami. Specjalizuje się również w medycynie estetycznej. Interesuje ją zapobieganie i leczenie zmian związanych z wiekiem oraz przywracanie właściwych proporcji twarzy.
Dążenie do estetycznej harmonii twarzy i ciała ściśle wiąże się z prywatnymi plastycznymi zainteresowaniami dr Zamojskiej, która ukończyła Wydział Malarstwa Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie jako dodatkowy kierunek studiów.
Medycyna estetyczna jest prawdziwą sztuką – zwłaszcza w rękach artysty… :)

Dr Emilia Łojewska
Lek.med.Emilia Łojewska
W 2005 roku z wyróżnieniem ukończyła studia na Wydziale Lekarskim Akademii Medycznej w Warszawie.
Doświadczenie zawodowe zdobywała podczas pracy w Klinice Dermatologicznej WUM, Instytucie Wenerologii i Międzyleskim Szpitalu Specjalistycznym.
Od 2008r. pracuje jako asystent w Oddziale Dermatologii Dorosłych i Przychodni MSS w Warszawie oraz od 2010r. w Klinice Dermatologii i Wenerologii WUM.
Dr Łojewska specjalizuje się w dermatologii i wenerologii oraz stale podnosi kwalifikacje zawodowe odbywając staże i uczestnicząc w licznych kursach i konferencjach w zakresie dermatologii i medycyny estetycznej.
Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego.
W 2010 r. rozpoczęła pracę w gabinecie NeoDerm , gdzie rozwija swoje zainteresowana w zakresie medycyny estetycznej i kompleksowego leczenia dermatologicznego.
W zakres zabiegów estetycznych, które wykonuje wchodzą: pilingi chemiczne, mezoterapia, wypełnienia i drobne zabiegi dermatochirurgiczne (usuwanie włókniaków miękkich, brodawek).
Staż pracy i duże doświadczenie zdobywane w Instytucie Wenerologii pozwalają jej skutecznie rozwiązywać problemy z zakresu chorób przenoszonych drogą płciową, a prawdziwą pasją zagadnienia diagnostyki znamion i wczesnej diagnostyki czerniaka.

Lek. med. Agnieszka Wasilewska
Lek. med. Agnieszka WasilewskaW 2009r. ukończyła studia na Wydziale Lekarskim Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Od 2010r pracuje w Klinice Dermatologii i Wenerologii Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.
Uczestniczy aktywnie w programie szkoleniowym Międzynarodowego Centrum Kształcenia Medycyny Anti-Aging. Stale podnosi kwalifikacje zawodowe biorąc udział w zjazdach i konferencjach naukowych Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego. Brała udział w międzynarodowych konferencjach organizowanych przez EADV ( European Academy of Dermatology and Venerology) w Lizbonie i Pradze. Posiada liczne certyfikaty potwierdzające uprawnienia do wykonywania zabiegów medycyny estetycznej (mezoterapia, Botox, wypełnianie zmarszczek kwasem hialuronowym).
Posiada duże doświadczenie w zakresie kompleksowego leczenia trądziku, w szczególności zastosowania peelingów chemicznych.
Jej pasją są zagadnieniami związane z chorobami włosów, specjalizuje się w badaniach mikroskopowych włosów (trichogram) oraz mezoterapii skóry owłosionej głowy.

Lek. Julita Niewiadomska / Kardiolog
specjalista chorób wewnętrznych i kardiologii, absolwentka Collegium Medium Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie.
W latach 1998 – 2007 pracowała w Oddziale Kardiologiczno – Internistycznym SPZOZ w Mińsku Mazowieckim.
Od 2007r. pracuje w Instytucie Kardiologii w Aninie, w Klinice Wad Wrodzonych Serca.
Jest członkiem Sekcji Wad Wrodzonych i Sekcji Krążenia Płucnego Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego. Autorka wielu publikacji w czasopismach medycznych.

mgr Jadwiga Lidia Kuchta / dietetyk
Dietetyk z wieloletnim doświadczeniem, ekspert w dziedzinie żywienia i technologii żywności.
Specjalizuje się w nowoczesnym odchudzaniu i leczeniu chorób dietozależnych.
Doświadczenie zawodowe zdobyła podczas pracy w Klinice Uniwersytetu Medycznego w Warszawie, a później w trakcie prowadzonej z sukcesem praktyki prywatnej.
Interesuje się szeroko pojętym zdrowym stylem życia, którego istotnym składnikiem jest prawidłowa dieta, dostarczająca wszystkich niezbędnych składników przy użyciu ogólnodostępnych produktów.
…prywatnie… czysta pozytywna energia – czyli zdrowe odżywianie działa :)

Katarzyna Korczyk / makijaż permanentny/wizaż
Wizażystka i stylistka z ponad 10-letnim doświadczeniem, linergistka wykorzystująca makijaż permanentny do wyeksponowania piękna każdej z indywidualnie traktowanych pań.
Zajmuje się profesjonalną obsługą wizerunkową klienta. Jej specjalnością jest wizaż, makijaż kolorowy i permanentny, doradztwo wizerunkowe. W swojej działalności kieruję się zawsze możliwymi technikami pozwalającymi na wyeksponowanie ludzkiego piękna. Zaufało mi wiele osób, które pragnęły znaleźć skuteczną receptę na siebie i swój wygląd.

Recepcja
Ewa Skrzydlewska

copyright (c) NEODERM Dermatologia - Mińsk Mazowiecki / informacja o cookies