Neoderm Miñsk Mazowiecki, dermatologia estetyczna i ogólna
Zdrowa, zadbana i pełna blasku skóra jest ideą, do której dążymy w gabinecie NeoDerm. Aby osiągnąć ten cel, z pełnym zaangażowaniem stosujemy metody dermatologii, laseroterapii, chirurgii dermatologicznej i medycyny estetycznej.
Neoderm Miñsk Mazowiecki, dermatologia estetyczna i ogólna

O nas

Gabinet

Zdrowa, zadbana i pełna blasku skóra jest ideą, do której dążymy w gabinecie NeoDerm. Aby osiągnąć ten cel, z pełnym zaangażowaniem stosujemy metody dermatologii, laseroterapii i chirurgii dermatologicznej. Harmonię i piękno całego ciała pomagamy osiągnąć dzięki nowoczesnym zabiegom z zakresu szeroko pojętej medycyny estetycznej i dietetyki.

Naszym celem jest Twoje zdrowie i piękno.

Galeria:

Lekarze:

Dr n. Med. Marta Górska
Dr n. med. Marta Górska jest lekarzem specjalistą dermatologiem – wenerologiem. W 2002 r. ukończyła studia na Wydziale Lekarskim Akademii Medycznej w Warszawie.
Już w trakcie studiów rozpoczęła pracę i badania naukowe w Klinice Dermatologicznej w Warszawie, gdzie następnie kilka lat pracowała zdobywając cenne doświadczenie oraz prowadziła zajęcia ze studentami Wydziału Lekarskiego i Stomatologii.
W 2006 r. uzyskała stopień doktora nauk medycznych. Tytuł ten został nadany z wyróżnieniem na podstawie przedstawionej rozprawy doktorskiej pod tytułem: „Ocena uszkodzeń granicy skórno – naskórkowej i zaburzeń w układzie naczyniowym skóry w skórnych postaciach twardziny i liszaju twardzinowym”.
W 2007 r. rozpoczęła własną praktykę lekarską – otworzyła gabinet, który od kilku lat funkcjonuje jako Gabinet NeoDerm. Tu realizuje swoje pasje zawodowe związane z dermatologią i medycyną estetyczną.
Dr n. med. Marta Górska jest autorką wielu publikacji i doniesień z zakresu dermatologii, które ukazały się w polskich i zagranicznych czasopismach naukowych. Aktywnie uczestniczy w licznych zjazdach i konferencjach dermatologicznych w Polsce i na świecie. Szkolenia w zakresie technik zabiegowych odbyła pod kierunkiem wybitnych autorytetów, w światowej sławy ośrodkach, m. in. w Londynie, Pradze i Lizbonie. Posiada kilkadziesiąt certyfikatów uprawniających ją do wykonywania zabiegów. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego oraz członkiem i stypendystką EADV (European Academy of Dermatology and Venerology).
Od kilku lat z ogromnym zaangażowaniem zajmuje się leczeniem chorób skóry dzieci i dorosłych. Jej zainteresowania zawodowe koncentrują się na leczeniu pacjentów z ciężkimi postaciami chorób skóry twarzy, szczególnie trądziku i trądziku różowatego. Specjalizuje się również w dermatologii estetycznej. Zajmuje się problemami skóry z niedoskonałościami, trądzikiem, bliznami potrądzikowymi, przebarwieniami, lipolizą a także korektą zmarszczek. Wykonuje liczne zabiegi dermatochirurgiczne i lecznicze, w tym między innymi pilingi chemiczne, mikrodermabrazję, zabiegi laserowe, wypełniacze z kwasu hialuronowego, modelowanie ust, botoks, mezoterapię skóry twarzy, szyi, dekoltu, a także mezoterapię skóry owłosionej oraz zabiegi usuwania miejscowych otłuszczeń.

Dr Emilia Łojewska
Lek.med.Emilia Łojewska
W 2005 roku z wyróżnieniem ukończyła studia na Wydziale Lekarskim Akademii Medycznej w Warszawie.
Doświadczenie zawodowe zdobywała podczas pracy w Klinice Dermatologicznej WUM, Instytucie Wenerologii i Międzyleskim Szpitalu Specjalistycznym.
Od 2008r. pracuje jako asystent w Oddziale Dermatologii Dorosłych i Przychodni MSS w Warszawie oraz od 2010r. w Klinice Dermatologii i Wenerologii WUM.
Dr Łojewska specjalizuje się w dermatologii i wenerologii oraz stale podnosi kwalifikacje zawodowe odbywając staże i uczestnicząc w licznych kursach i konferencjach w zakresie dermatologii i medycyny estetycznej.
Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego.
W 2010 r. rozpoczęła pracę w gabinecie NeoDerm , gdzie rozwija swoje zainteresowana w zakresie medycyny estetycznej i kompleksowego leczenia dermatologicznego.
W zakres zabiegów estetycznych, które wykonuje wchodzą: pilingi chemiczne, mezoterapia, wypełnienia i drobne zabiegi dermatochirurgiczne (usuwanie włókniaków miękkich, brodawek).
Staż pracy i duże doświadczenie zdobywane w Instytucie Wenerologii pozwalają jej skutecznie rozwiązywać problemy z zakresu chorób przenoszonych drogą płciową, a prawdziwą pasją zagadnienia diagnostyki znamion i wczesnej diagnostyki czerniaka.

Lek. med. Agnieszka Buszko
Lek. med. Agnieszka BuszkoW 2009r. ukończyła studia na Wydziale Lekarskim Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Od 2010r pracuje w Klinice Dermatologii i Wenerologii Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.
Uczestniczy aktywnie w programie szkoleniowym Międzynarodowego Centrum Kształcenia Medycyny Anti-Aging. Stale podnosi kwalifikacje zawodowe biorąc udział w zjazdach i konferencjach naukowych Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego. Brała udział w międzynarodowych konferencjach organizowanych przez EADV ( European Academy of Dermatology and Venerology) w Lizbonie i Pradze. Posiada liczne certyfikaty potwierdzające uprawnienia do wykonywania zabiegów medycyny estetycznej (mezoterapia, Botox, wypełnianie zmarszczek kwasem hialuronowym).
Posiada duże doświadczenie w zakresie kompleksowego leczenia trądziku, w szczególności zastosowania peelingów chemicznych.
Jej pasją są zagadnieniami związane z chorobami włosów, specjalizuje się w badaniach mikroskopowych włosów (trichogram) oraz mezoterapii skóry owłosionej głowy.

Dr n. med. Sławomir Urbanowski
Dr n. med. Sławomir Urbanowski
specjalista dermatolog – wenerolog
Dermatolog z wieloletnią praktyką kliniczną, wykładowca akademicki, autor 84 publikacji naukowych, zamieszczonych w piśmiennictwie krajowym i zagranicznym, wykładowca na międzynarodowych kongresach i konferencjach, członek towarzystw naukowych, członek – założyciel Stowarzyszenia Lekarzy Dermatologów Estetycznych, Specjalizuje się w technikach laserowych i IPL. W naszym gabinecie zajmuje się zabiegami laseroterapii.
…prywatnie… miłośnik roweru, dobrej kuchni (w jedzeniu i przyrządzaniu) oraz wiedzy bez ograniczeń…

Lek. Julita Niewiadomska / Kardiolog
specjalista chorób wewnętrznych i kardiologii, absolwentka Collegium Medium Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie.
W latach 1998 – 2007 pracowała w Oddziale Kardiologiczno – Internistycznym SPZOZ w Mińsku Mazowieckim.
Od 2007r. pracuje w Instytucie Kardiologii w Aninie, w Klinice Wad Wrodzonych Serca.
Jest członkiem Sekcji Wad Wrodzonych i Sekcji Krążenia Płucnego Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego. Autorka wielu publikacji w czasopismach medycznych.

mgr Jadwiga Lidia Kuchta / dietetyk

Katarzyna Korczyk / makijaż permanentny/wizaż

Sekretariat

copyright (c) NEODERM Dermatologia - Mińsk Mazowiecki / informacja o cookies