Czego szukasz?
  • Dermatologia i medycyna estetyczna
  • Siedlce: +48 507 144 206
  • Mińsk Mazowiecki: +48 25 758 26 54, kom. +48 517 546 562

Kosmetologia

Z wiekiem nasza skóra coraz szybciej traci elastyczność oraz jędrność. To tylko kwestia czasu kiedy pojawią się pierwsze zmarszczki i przebarwienia.

Kontrolowane złuszczanie naskórka na odpowiednią głębokość, powtarzane w serii do 4-6 zabiegów co 2-4 tyg umożliwia pozbycie się znacznej części płycej położonych przebarwień.

Kosmetologia

Zabieg ten polega na śródskórnym lub podskórnym wstrzykiwaniu małych dawek dwutlenku węgla (CO2), który dociera do wybranych tkanek w organizmie.

DermaPen czyli mezoterapia mikroigłowa jest zabiegiem, polegającym na pobudzeniu i regeneracji włókien kolagenu i elastyny poprzez mechaniczną stymulację za pomocą specjalistycznej głowicy z kilkunastoma mikroigiełkami, która nakłuwa skórę.

Kosmetologia

Peeling chemiczny to procedura polegająca na nałożeniu na skórę odpowiednio dobranej mieszaniny związków chemicznych w określonym stężeniu. Najczęściej stosowane są kwasy owocowe AHA występujące w naturze.

Kosmetologia

Manualne oczyszczanie polega na dokładnym, ręcznym oczyszczeniu skóry z zaskórników zamniętych, otwartych I prosaków.. Zabieg ten wykonuje się na takie partie jak twarz, dekolt oraz plecy.

Kosmetologia

Mezoterapia bezigłowa jest to nieinwazyjny system odmładzania skóry. To sposób dostarczania do głębokich warstw skóry substancji aktywnych, celem poprawy jej kondycji. Jest zabiegiem bezbolesnym, nieinwazyjnym i przyjemnym.

Kosmetologia

Peeling kawitacyjny, często zwany w skrócie kawitacją, to zabieg oczyszczający skórę. Peeling kawitacyjny złuszcza skórę i wchodzi głębiej niż peelingi stosowane w domu, ale działa równie delikatnie.

Mikrodermabrazja, inaczej zwana też kontrolowanym mikropeelingiem, to zabieg polegający na mechanicznym złuszczeniu warstwy rogowej naskórka oraz głębszych warstw skóry.

W naszym gabinecie zabiegi makijażu permanentnego wykonuje pani Katarzyna Korczyk – makijażystka i wizażystka z dużym doświadczeniem w zakresie świadczonych usług.

Konsultacja kosmetologiczna w gabinecie NeoDerm przeprowadzana jest przez wykwalifikowanego kosmetologa, który ocenia stan skóry i przeprowadza wywiad medyczny.

Kosmetologia, Laseroterapia

Aksamitna, jedwabista, pozbawiona owłosienia skóra to twój ideał? Golenie włosów, depilacja woskiem, depilatorem działają tylko na chwilę i znowu jest to samo? Tylko depilacja laserowa może na trwałe usunąć owłosienie! Zrób to wreszcie…