Czego szukasz?
  • Dermatologia i medycyna estetyczna
  • Siedlce: +48 507 144 206
  • Mińsk Mazowiecki: +48 25 758 26 54, kom. +48 517 546 562

Medycyna estetyczna

Medycyna estetyczna

Niektóre choroby dermatologiczne można skutecznie leczyć podając odpowiednie substancje lecznicze bezpośrednio do ogniska chorobowego.

Medycyna estetyczna

Kriolipoliza to wynalazek amerykańskich lekarzy, którzy dzięki wieloletnim badaniom dowiedli, że podskórne tkanki tłuszczowe są bardziej podatne na działanie zimna niż inne tkanki.

Medycyna estetyczna

Metoda lipoterapii iniekcyjnej, zwanej najczęściej lipolizą, stanowi dziś doskonałą alternatywę, dla tych wszystkich, którzy z powodu nadmiaru tkanki tłuszczowej odczuwają dyskomfort, a mimo wszystko nie chcą, lub nie mogą zdecydować się na zabieg chirurgiczny, jakim jest odsysanie tłuszczu (liposukcja).

Medycyna estetyczna

Laserowe zamykanie naczynek to zabieg polega na wybiórczym działaniu światła lasera jedynie na wybrane naczynie czerwone lub niebieskie bez uszkodzenia Twojej skóry.

Flebologia, Medycyna estetyczna

Problem żylaków oraz tzw. pajączków na nogach dotyczy dużej grupy pacjentek i stanowi dla nich przykry problem estetyczny i zdrowotny.

Laseroterapia, Medycyna estetyczna

Laser frakcyjny CO2 stanowi nowoczesną metodę odmładzania skóry bez konieczności długiej rekonwalescencji, charakterystycznej dla zabiegów chirurgicznych.

Medycyna estetyczna

Uszkodzenia skóry po trądziku: blizny zanikowe, nierówności naskórka, przebarwienia, rozszerzone pory, zniekształcenia skóry można znacznie zmniejszyć stosując serię średniogłębokich lub głębokich peelingów tj. zabiegów polegających na kontrolowanym złuszczeniu naskórka odpowiednio dobranymi kwasami.

Medycyna estetyczna

Jest to najnowocześniejszy i najbardziej skuteczny zabieg rozjaśniający przebarwienia. Jego cena jest wprawdzie stosunkowo wysoka, ale działanie zachwyca swą siłą i szybkością. Kuracja Cosmelanem trwa krócej niż w przypadku innych pilingów, jedynie 1-2 miesiące.

Medycyna estetyczna

Nawet bardzo nasilone zmiany trądzikowe oraz uszkodzenia skóry po trądziku: blizny zanikowe, nierówności naskórka, przebarwienia, rozszerzone pory, zniekształcenia skóry można znacznie zmniejszyć stosując serię średniogłębokich lub głębokich peelingów kwasami medycznymi.

Medycyna estetyczna

Młode i wyraziste rysy twarzy? Pięknie zarysowane policzki, linia żuchwy i podbródek? Delikatnie uniesione brwi? Dzięki zabiegom z użyciem nici można wyraźnie zbliżyć się do tego ideału.

Medycyna estetyczna, Trychologia

To zabieg polecany osobom chcącym wykorzystać potencjał swojego organizmu do regeneracji i odmłodzenia. Osocze Bogatopłytkowe wykorzystywane jest m.in. w zabiegach z zakresu medycyny estetycznej, trychologii i ortopedii.

Medycyna estetyczna

Mezoterapia igłowa jest niechirurgiczną metodą pozwalającą przywrócić skórze piękny, zdrowy wygląd. To jeden z najpopularniejszych i najskuteczniejszych zabiegów regeneracyjnych.

Medycyna estetyczna

Czy słyszeliście kiedykolwiek o wolumetrii lub liftingu wolumetrycznym? Wbrew pozorom zabiegu nie stosuje się wyłącznie w walce z oznakami starzenia się skóry. Czym jest wolumetria? Na czym polega zabieg?

„Żeby mieć piękne oczy, szukaj dobra w oczach innych, żeby mieć piękne usta wypowiadaj piękne słowa”. Powyższe słowa przypisuje się Audrey Hepburn, jednej z najbardziej cenionych aktorek na świecie postrzeganej m.in. jako ikona kultury i symbol seksu lat 60-tych.

Wygląd zewnętrzny jest dla Polaków bardzo ważny. Świadczy o tym rosnąca popularność zabiegów medycyny estetycznej (nie tylko wśród kobiet!). Jednym z najczęściej wykonywanych zabiegów jest wypełnianie zmarszczek kwasem hialuronowym.

Laseroterapia, Medycyna estetyczna

Zabiegi w technologii HIFU uznawane są za jedne z najbardziej skutecznych w medycynie estetycznej. HIFU wykorzystuje głęboko wnikające wiązki fal ultradźwiękowych do nieinwazyjnego liftingu twarzy.

Medycyna estetyczna

Botox jest preparatem toksyny botulinowej, którego niewielkie ilości wstrzyknięte w ściśle określone miejsca likwidują zmarszczki mimiczne wywoływane przez nadmierne kurczenie się mięśni twarzy.